Македонската полиция обгради офиса на фирма "Беса транс“ – компанията, която е собственик на автобуса, който катастрофира тази нощ на АМ "Струма“.
При инцидента загинаха 45 души, а други седем са ранени.
Офисът на "Беса транс“ е затворен, очаква се пристигане на техен представител.
Според информация от Скопие собственикът на автобусната компания са етнически албанци. На място е изпратен и следовател.
Пред офиса се събират и близки на загиналите.
Зареждане ...


10:52 / 23.11.2021
336






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.