Щателна проверка се извършва в района на Централна гара във връзка със злоумишлено телефонно обаждане на 112 в 18.50 ч. днес, съобщиха от полицията в Пловдив. Според запознати става въпрос за сигнал за поставена бомба.
Според стандартния протокол, полицейските служители са отцепили и обезопасили периметъра, а всички хора са изведени на безопасно разстояние до приключване на необходимите действия.
Зареждане ...


20:25 / 15.11.2022
376







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.