Полицията в Хасково издирва собственика на сума пари.
Тя е намерена на 14 юни около 14:00 часа в района около НОИ - Хасково от гражданин, предал ги в полицейското управление.
До момента никой не е заявил липсата им, отбелязаха от ОД МВР - Хасково.
За да си ги получи обратно собственикът им трябва да се свърже с полицейското управление и да назове стойността на изгубеното и други допълнителни подробности, удостоверяващи, че е собственик на парите.
Зареждане ...


14:49 / 28.06.2024
1195







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.