Ежегодно България се присъединява към Световния ден за възпоменание на жертвите от пътнотранспортни произшествия, който се отбелязва всяка трета неделя на месец ноември с решение на Генералната асамблея на ООН от 26 октомври 2005 г.
По този повод и в продължение на кампанията, съпътстваща книгата на журналиста Георги Стоянов "Останете живи", популярни българи отправят своя апел към всички участници в движението - млади и възрастни шофьори, пешеходци, велосипедисти, мотоциклетисти, ученици и пешеходци - за разум и толерантност на пътя!
Зареждане ...


12:41 / 21.11.2021
737






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.