Пореден протест заради безводието в Плевен, става ясно от публикации във Facebook.
Протестното шествие тръгна от парк "Кайлъка". Хората настояват за бързи и надеждни мерки за справяне с проблема.
Жителите затвориха за движение главния път Плевен - София.
Зареждане ...


16:49 / 12.01.2025
959







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.