Борислав Колев остава за постоянно в ареста. Това реши Софийският апелативен съд. Колев е обвиняем за изпиране на над 53 милиона лева от парите за строежа на магистрала "Хемус“.
Припомняме, че по време на първото заседание, той припадна в съдебната зала, докато съдията четеше определението, с което се решаваше дали да остане в ареста.
Според обвинението, Колев е участвал в създаването на мрежа от фирми, като набирал хора за фиктивни управители. След това по сметките на тези дружества били превеждани милионите за "Хемус“.
Зареждане ...


11:18 / 21.12.2021
787






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.