Горят пластмасови отпадъци на Пристанище Бургас-Запад, съобщиха за
Агенция "Фокус" от ОДМВР-Бургас.
Вижда се огромен облак пушек, но опасност за населението няма. На място има екипи на "Пожарна безопасност и защита на населението“, които извършват гасителни дейности.
Данни за пострадали хора няма.
Зареждане ...


08:46 / 22.12.2022
358



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.