Агресивен мъж изпотроши автобус на "Бургасбус". От полицията разпространиха кадри, от които се вижда неговото лице с призив, ако го познавате да съобщите незабавно на органите на реда.
Ето какво съобщиха от полицията:
В пето РУ Бургас е образувано досъдебно производство за унищожаване и повреждане на имущество по хулигански подбуди, осъществено около 18.50 ч. на 19 януари на ул. “Транспортна" пред спирка “Гробищен парк" в посока кв. “Сарафово" спрямо лявото крило на първата врата на автобус “Соларис", собственост на община Бургас, обслужващ маршрута до кв. “Сарафово".
ОДМВР - Бургас издирва информация относно самоличността на младия мъж, осъществил противоправните действия вероятно под въздействие на алкохол. От полицията призовават гражданите да съобщят на тел. 112 или в пето РУ Бургас!
Зареждане ...


17:15 / 21.01.2022
1055






Анонимен
на 21.01.2022 г.
Ще го намерят в Комлука!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.