Делегацията, водена от министъра на външните работи Георг Георгиев и членовете на екипажа на кораба Galaxy Leader ще пристигнат днес на летище София. Това съобщават от Външно.
Очаква се в ранния следобед самолетът да кацне на летище София на правителствения ВИП.
По разпореждане на министър-председателя Росен Желязков правителственият самолет беше изпратен да ги прибере на родна земя още вчера.
Проверка на "Фокус" показа, че еърбъсът вече е излетял от Мускат.
Зареждане ...


12:19 / 23.01.2025
671



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.