Читател на "Фокус“ съобщава за сериозно задръстване на АМ "Тракия“ на излизане от София, след караулката, в посока Бургас.
Огромна тапа има и на бул. "Цариградско шосе“.
Поради засиления трафик около празниците, шофьорите трябва да бъдат особено внимателни и да планират пътуванията си предварително.
Зареждане ...


18:13 / 16.04.2025
1220






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.