Всичките шест линейки, които Спешната помощ в София изпрати в Република Северна Македония в помощ на пострадалите от пожара в дискотека "Пулс“, се прибират тази вечер. Линейките пътуват към България с македонски кортеж и са близо до границата с България. Те превозват тежкоранени пациенти, някои от които интубирани, предаде NOVA.
Трима от пострадалите, които превозват, ще бъдат настанени в "Пирогов“, а другите три линейки ще продължат към болницата в Пловдив.
Зареждане ...


21:16 / 16.03.2025
1003






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.