Днес в 11:01 настъпва астрономическата пролет. Смята се , че това е краят на зимата в Северното полукълбо.
В четвъртък е и пролетното равноденствие, когато дължината на деня е приблизително равна на нощта.
"Последните три дни за последно е толкова студено. От утре минус 1 в София, вървим към топлото. Това голямо срутване в температурите е рядкост“, заяви в студиото на bTV проф. Георги Рачев.
Прогнозата е до края на месеца да е топло, а дори до момента март е с 2.8 градуса по-топъл от нормата.
Зареждане ...


09:54 / 20.03.2025
878






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.