"Баба Марта идва с хладно време, малко по-хладно от нормалното и доста ветровито. След това ще бъде истинска пролет до 20 градуса". Това каза проф. Георги Рачев по bTV.
На 3 март ще има свеж студен въздух, като заради вятъра, ще се усеща още по-студено. Може би ще се окаже един от най-студените дни през целия март, допълни още Рачев.
След това започва затопляне. А на 8 март ще бъде "цветя, рози, птиците ще пеят".
Зареждане ...


07:54 / 28.02.2025
1355






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.