Таткото на Сашко Александър Цветанов поздрави всички последователи в социалните мрежи с мила снимка на момченцето. На кадъра то е с широка усмивка, макар и все още в болничната стая. Детето видимо изглежда по-добре, облечено в синя пижамка и в чаршафи на анимационни герои.
"Днес е в добро настроение", написа бащата. а отдолу заваляха коментари на потребителите.
Зареждане ...


13:07 / 27.11.2022
521






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.