Жители на Благоевград и областта се събраха на протест срещу въвеждането на еврото, предаде "Фокус".
Недоволните граждяни скандираха "Не на еврото" и "Искаме си лева".
Протестът е част от националната кампания на партия "Възраждане“ срещу присъединяването на България към еврозоната.
Полицейското присъствие в района е засилено. Протестът премина без напрежение.
Зареждане ...


13:29 / 31.05.2025
877






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.