Граждани излязоха на протест с искане за пълно касиране на изборите. Протестното шествие се провежда в центъра на София.
То е организирано от Гражданската инициатива "Будители". Протестиращите са се събрали в Триъгълника на властта - между Народното събрание, президентството и Министерския съвет.
Зареждане ...


17:12 / 15.03.2025
724






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.