Протестът на медицинските работници приключи. Освободено е движението пред Парламента, информира репортер на Sofia24.bg.
По-рано днес лекари, медицински сестри, фелдшери и шофьори на линейки от центровете за спешна помощ излязоха на протест с искане за повишаване на заплатите и подобряване на условията на труд.
Протестът започна пред Министерството на здравеопазването, като по-късно шествието стигна до сградата на Народното събрание и блокира движението.
Зареждане ...


15:32 / 19.10.2022
423






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.