Движението в тунел "Витиня“ на автомагистрала "Хемус“ в посока София ще бъде ограничено от 10.00 ч. до 14.30 ч. поради оглед на системите за сигурност. Това съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура“ (АПИ). Трафикът ще се пренасочва при 35-ти км на автомагистралата по път I-1 Ботевград – София, като автомобилите ще се включват в магистралата при 30-ти км (п.в. "Витинска река“).

Необходимо е водачите да шофират с повишено внимание, съобразена скорост и да спазват стриктно поставената пътна сигнализация.