Днес от 8 сутринта до 8 вечерта ще бъде спряно движението по магистрала "Тракия" от пътен възел "Стара Загора“ до пътен възел "Ямбол“ и в двете посоки.
Според съобщението на АПИ, движението ще се пренасочва по известния като Подбалкански път между София - Бургас.
Ограничаването на трафика по тези близо 90 километра е заради проверка и оценка на експлоатационното състояние на Лот 2 и Лот 3 от съоръжението.
Зареждане ...


08:56 / 04.10.2022
311






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.