В крайно неподходящи битови условия живее едно от разменените бебета, сочат кадри от репортаж на "България он еър".
Малката Ванеса, за която биологичната й майка твърди, че неправомерно е отнета от нея след раждането й през септември в столичната АГ болница "Шейново", а в ръцете й е връчено детето на другата родилка - Севда Михайлова, расте в дом със счупени прозорци, мръсен двор, пълен със смет и висящи кабели.
Въпросната Михайлова от ромски произход, която настоява, че детето е нейното и че няма представа "защо така се е случило с другата жена" и бебето й, не отказва ДНК експертиза на себе си и детето, но още в първия й разказ пред журналистите лъсна потенциална лъжа:
Тя твърди, че е кърмила пеленачето (вече на 3 месеца), докато в двора на къщата, която обитава семейството, се търкалят празни кутии от използвано адаптирано мляко.
Севда твърди, че детето, което е прибрала в дома си, е същото, родено от нея няколко дни по-рано и не е разменено с ничие друго.
До момента самоличността на майката, усъмнила се в генетиката на другото бебе и впоследствие доказала страховете си чрез ДНК експертиза, не е известна.
Зареждане ...


13:37 / 22.12.2022
703






Анонимен
на 22.12.2022 г.
Тази майка дали е пълнолетна или е поредното дете с дете на ръце?И докога в България ще се толерира раждането от момиченца на 13-15 години,чиито родители получават детски и помощи за децата и внуците си?
vkgeorgiev
на 22.12.2022 г.
Е то е ясно, че циг*нката иска пари...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.