Бившият футболист на Локомотив Пловдив и Левски Георги Иванов – Гонзо посети в болницата кмета на Пловдив Здравко Димитров, който се възстановява след смяна на тазобедрена става.
"Дойдох, за да му изкажа своите пожелания за бързо възстановяване. С кмета на Пловдив сме приятели отдавна и съм сигурен, че ще премине и през това изпитание. Виждам, че вече се чувства добре и му пожелавам повече да не стъпва в такова заведение като пациент“, заяви Гонзо при посещението си при кмета.
Здравко Димитров посрещна на крака своя гост, успокои го, че се чувства добре и в скоро време ще бъде изписан.
"Благодаря на лекарите, които отново свършиха перфектно своята работа. Имам уверението им, че всичко е наред и до края на седмицата ще си бъда у дома. Благодаря и на всички, които се обадиха и ми пожелаха бързо възстановяване“, каза с усмивка кметът на Пловдив.
Зареждане ...


15:45 / 11.10.2022
548




Папиханс
на 11.10.2022 г.
Трагико-комедиен сериал за чужда сметка!?
Rmrmrm
на 11.10.2022 г.
Този пък нещастник, син НА ПИЯНИЦА, без образование...., какво дири при грозният мохилан, съсипал чрез неговата шайка цял Пловдив....
Man_pld
на 11.10.2022 г.
Двама малоумници!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.