Видео от 5 април 2025 г. разкрива потресаваща гледка по пътя София – Русе.
"Веднага след изхода на София в посока Плевен ни отбиват на път, изпълнен с кратери, кал и огромни локви. Пъплим с километри на зиг-заг и въпреки това, колата се тресе“, споделя потърпевш в социалната мрежа.
На видеото се вижда как доста голяма колона от автомобили се опитва да избегне кратерите, пълни с вода.
От МВР обявиха по-рано, че само за миналата година са подадени над 13 000 сигнала за лошо състояние на пътищата.
Зареждане ...


16:42 / 06.04.2025
787






Виктор1
на 07.04.2025 г.
Защо ги отбиват? За да може някоя фирма да усвоява пари от ремонти на магистралата ли? За 30 години не ги направиха тези ремонти!
Анонимен
на 06.04.2025 г.
мерцедесите на управляващи и депутати са висока класа и за тях няма лоши пътища
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.