"Нека да пожелаем успех на новото правителство, България го очаква с нетърпение и надежда". Това заяви президентът Румен Радев преди извънредното заседание на Народното събрание, на което депутатите трябва да гласуват новия кабинет.
На въпрос как оценява министрите, президентът заяви: "Ще ги оценим по тяхната работа".
Зареждане ...


13:16 / 13.12.2021
538







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.