Президентът Румен Радев направи изявление пред медиите след като назначи като конституционни съдии проф. Янаки Стоилов и Соня Янкулова.
"Поздравявам всички сънародници, които излязоха, за да гласуват. Поздравявам и ПП "Продължаваме промяната" за категоричния успех. В най-близко ще свикам Народно събрание, вярвам, че партиите ще надмогнат своите различия."
"Тази победа носи шанс. Партиите на статуквото многократна изявяваха своя стремеж да завладеят президентските институция и никога не са жалели ресурси. Няма да пажалят и сега. Призовавам всички българи, които искат да живеят в една достойна държава, да излязат и да гласуват, за да направим промяната необратима".
Зареждане ...


11:41 / 15.11.2021
742







Чопър
на 15.11.2021 г.
Ахахахаха. Мистър Бийн така си пускаше картички за Коледа и им се радваше.
aahasfer
на 15.11.2021 г.
ПРОСТАК!За него гласуват ПРОСТАЦИ и МАЛОУМНИЦИ!!
Анонимен
на 15.11.2021 г.
Е нали няма официален край на преброяването, как разбра че са победили?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.