"Изборният ден до момента протича нормално. Надяваме се да продължи така. няма сериозни сигнали за нарушения". Това заяви след като упражни правото си на глас вътрешният министър Бойко Рашков. Той подчерта, че МВР следи за изборни нарушения не само в деня на вота, но и в деня за размисъл.
По думите му всички български граждани чувстват какви са проблемите.
"Всички те трябва да дойдат и да гласуват. Колкото повече хора гласуват толкова повече ще имаме по-добър живот утре".
Зареждане ...


10:33 / 14.11.2021
764







aahasfer
на 14.11.2021 г.
махмурлия е,горкия!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.