Родителите на недоносени бебета получиха най-желания подарък за Коледа. След месеци чакане, те за първи път срещнаха децата си в интензивното отделение на неонатологията в столичната болница "Токуда“, съобщи Нова телевизия. Свижданията в столичната болницата бяха забранени, заради пандемията от Covid-19.
Лекарите информират родителите за децата им всеки ден. Родителите могат да виждат рожбите си и с помощта на телефоните, но въпреки всичко това не е достатъчно. По тази причина на Коледа от болницата са решили да подарят малко радост и спокойствие на 22 семейства, колкото са и бебетата в неонатологията.
Зареждане ...


13:12 / 26.12.2021
402






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.