Органите на реда в Смолян се самосезираха след публикуван видеоклип в социалните мрежи за проявена жестокост към животно. На видеото е заснето как движещ се лек автомобил удря с предната си част, а в последствие прегазва куче, което е на пътното платно.
Вследствие на удара кучето остава неподвижно в страни от пътя. В хода на незабавно предприетите действия, служителите от РУ-Смолян установяват, че деянието е извършено на 23.09.2022г. от 39-годишна смолянчанка. Работата по случая продължава.
Зареждане ...


18:59 / 02.10.2022
512







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.