Продължава посещението на президента Румен Радев в Япония. Днес той ще се срещне с премиера на страната Шигеру Ишиба.
Президентът ще бъде посрещнат с тържествена церемония и военни почести в резиденцията на японския премиер, след което ще бъде проведена среща на делегациите на двете страни.
Ще бъде подписана Декларация за издигане на двустранните отношения между България и Япония на равнище стратегическо партньорство.
Зареждане ...


09:02 / 20.05.2025
627




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.