Изпълнителният директор на Националната агенция за приходите (НАП) Румен Спецов съобщи, че е разпоредил проверки по подадени сигнали срещу фирмите на Ивелин Михайлов от партия “Величие", създател на “Исторически парк".
“Днес съм разпоредил проверки на фирмата и хората, които стоят като лица зад тази партия. Вече има образувани производства по подадени сигнали отпреди няколко месеца за наличие на финансови схеми и измами", каза Спецов в Димитровград.
Той допълни, че по тези производства се работи, но все още няма резултати.
Изпълнителният директор на НАП поясни, че фирмите на Михайлов имат натрупани данъчни задължения.
Спецов уточни, че подадените сигнали към данъчните спрямо неговите фирми не са свързани със старта на предизборната кампания, която отмина.
По повод изтеклите записи, в които се твърди, че се чуват гласове на лидери от “Продължаваме промяната" (ПП) и в които се коментира “кеша", Спецов каза, че не може да се установи кой ги е направил. Той добави, че НАП не работи по този случай, предаде БТА.
Вчера водачът на листата на партия "Величие“ за Европейския парламент Николай Марков каза, че в "Историческия парк" във Ветрино няма вложени нито европейски, нито национални капитали, както и обществени средства.
Зареждане ...


16:36 / 11.06.2024
1343




Анонимен
на 11.06.2024 г.
Проверявайте, че скоро и те ще започнат да проверяват и кой знае какво ще излезе.. Даже няма да има нужда да бъркат на дълбоко защото схемите ви са толкова повърхностни и нагли. Тръна влезна в гащитееееееее! Ура!
Първи и Вечни
на 11.06.2024 г.
Интересното при някои пирамиди е, че вместо връх може да имат кубе или петолъчка.
Вътьо Казана
на 11.06.2024 г.
Че то е обществена тайна - Праисторически парк е пирамида. Когато се спука балонът, много ще изреват на умряло...:-))))))
Анонимен
на 11.06.2024 г.
Гледали ли сте филма"Неудобните"
factotum_1967
на 11.06.2024 г.
Че те проверките на Исторчески парк не са спирали от 2019 г насам. Едни си тръгват, други идват. Когато Прокопиев те е взел на мушка, цялата държавна машина ти се изсипва на прага. Всички проверки досега не са намерили нарушения. И тази няма да намерят. Защото няма такива. Но всеки, който вярва на медиите на Прокопиев, не мож' го убеди. ;)
Анонимен
на 11.06.2024 г.
Еха за Кирчо няма проблеми с кеша!!
Анонимен
на 11.06.2024 г.
Почнаха ги!
RZ75
на 11.06.2024 г.
Спецов е голям специалист в изцъклянето на хората!
Голфаровото Гоче
на 11.06.2024 г.
Анабол, Ленчето Парапета ли те сезира за тези проверки?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.