Вчера кола е блъсна майка с две деца на тротоар в Русе. Ударили са се два автомобила, едният е изхвърчал и се е качила на тротоара, където е била майката с двете си деца, едното от които в бебешка количка. Жената е в болница в критично състояние.
Започна и преванитвно събиране на кръв за жената.
Русенец сподели в социалните мрежи още подробности около инцидента, ето какво обяснява той:
Тойотата на снимката е правила десен завой когато Хюндай навлиза в насрещното и се блъска в лявата предна част на колата!! Така Хюндая губи контрол и навлиза на тротоара, където блъска майката с децата!! Като знаете, че шофьора има "дребни" нарушения защо не го накажете, а сте го оставили и ето последствието!! Молим се за майката!!
Всички реакции:
122122
Зареждане ...


22:26 / 14.02.2025
734







Анонимен
на 15.02.2025 г.
Позволената скорост е 50км, след като предприема изпреварване, скоростта, с който се движи е по -голяма от разрешената.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.