В София 51-ва подвижна секция има да обиколи 9 адреса, където има хора под изолация заради COVID-19. Миналата седмица е имало 19 адреса, по информация на БТВ.
Хората, които са карантинирани след 14 ноември, трябва да са подали заявление, за да могат да гласуват.
От 51 комисия обясниха, че ще им трябват около 3 часа да обиколят всички адреси, но може да се появяват в самия ден и нови.
В подвижните урни се гласува с хартиена бюлетина.
Зареждане ...


08:48 / 21.11.2021
733







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.