Многократно вече сме казали, че ние няма да подкрепяме други мандати освен първия. Това заяви пред журналисти в парламента заместник-председателят на ПГ на ГЕРБ-СДС Деница Сачева във връзка с протичащите разговори на ИТН с политическите сили за подкрепа на правителство с третия мандат, предаде репортер на "Фокус".
"Тогава предложихме всички тези срещи, разговори", каза още Сачева.
Тя обаче отчита като позитив опитите за възстановяване на разговорите между политическите сили: "Хубаво е да има диалог, нека да се провеждат срещи. Те ще са добра основа за следващото Народно събрание".
Зареждане ...


15:46 / 30.07.2024
1085




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.