Александър от Перник, който беше намерен в ранните следобедни часове на днешния ден, е бил контактен и е поискал вода, съобщава NOVA.
То вече е в "Пирогов", където му предстоят множество прегледи и изследвания, потвърди пиарът на болницата.
"Детето е намерено, чакам го пред болницата", сподели бащата на момчето Александър Цветанов.
В акцията се включиха стотици доброволци. Тя беше координирана от ГДНП, Жандармерията, ОДМВР - Перник и планински спасители.
В 16.00 на КППТ-то на Профилакториума в Перник, ще има изявления по повод открития 12-годишен Александър, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Зареждане ...


15:33 / 19.11.2022
1523






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.