Сергей Станишев се връща в България, но няма да участва в изборите. Това обяви самият той на пресконференция. По думите му дали ще продължи в политиката е функция на това дали ще усети, че има обществена необходимост за различна политика.
"Не съм имал никакви съмнения, че от това ръководство на БСП няма да бъда предложен за участие в евроизборите", каза той, предаде NOVA. "Искам да пожелая успех на кандидатите в листата на партията, въпреки че някои фигури в листата говорят, че няма промяна в политическата линия. Някои от кандидатите биха стояли по-добре в листата на "Възраждане", отколкото на европейска модерна партия", посочи бившият премиер и бивш лидер на БСП и на ПЕС.
Зареждане ...


17:44 / 30.04.2024
1239




Илиян Н С
на 01.05.2024 г.
Тоя какво ще прави пак тук? Ще обърква пак хората ли?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.