Водач на лек автомобил – на 50 години,  е задържан  вчера за срок до денонощие. След проверка от униформените на РУ Провадия, е установено, че мъжът шофира след употреба на много голямо количество алкохол, установено с дрегер. Това съобщиха от полицията във Варна.

Срещу нарушителя е образувано бързо производство. Други двама – варненци на 39 и 47 години, също попаднали в полицейския арест, след като преди дни служителите на Първо РУ намерили у тях наркотични вещества. Направената експертна справка показала, че те са държали в себе си метамфетамин и хероин. По случаите са образувани бързи производство.