Шофьор на ТИР се оплака в социалните мрежи, че се е образувала опашка от чакащи товарни автомобили на ГКПП Дунав Мост - Русе.
Задръстването е от Румъния в посока България.
"От 40 минути не пускат камионите по моста!", пише той.
Зареждане ...
Шофьор на ТИР се оплака в социалните мрежи, че се е образувала опашка от чакащи товарни автомобили на ГКПП Дунав Мост - Русе.
Задръстването е от Румъния в посока България.
"От 40 минути не пускат камионите по моста!", пише той.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.