Задържаха пиян 42-годишен шофьор, паднал в реката в Хасково, съобщиха от полицията.
Той е шофирал кола по булевард "Илинден“, откъдето е паднал в коритото на реката.
Успял е да излезе от автомобила и е заловен от служителите на 200 метра от местопроизшествието.
Последвал е тест с дрегер, показал 3,28 промила алкохол.
Зареждане ...


12:58 / 07.11.2022
356







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.