Пиян шофьор се блъсна в автобус на градския транспорт в Стара Загора. Инцидентът стана тази вечер след 18:30 часа.
Дрегерът е отчел над 2 промила на водача на лекия автомобил. При катастрофата той е с леки натъртвания, съобщава Нова тв.
Няма пострадали пътници в автобуса или на спирката до която е станала катастрофата.
Зареждане ...


22:58 / 03.11.2022
458







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.