Варненка завари автомобила без две предни гуми. За това сигнализира момичето в голямата Фейсбук група "Виждам те КАТ - Варна", видя Varna24.bg. Гумите й са били откраднати, ето и цялата публикация:
"Тази вечер намирам колата си в това състояние, без две предни гуми, оставена само на дискове...аз съм потресена какви хора има и всъщност що за хора са.
Това се случва на ул. "Кестен", Цветен квартал (паркинга под ВиК)", пише момичето.
Зареждане ...


08:42 / 17.11.2022
2311






Анонимен
на 19.11.2022 г.
Аларма нямаш ли ма, кака?? Тцтцтц...
Анонимен
на 17.11.2022 г.
ПА НА УЛИЦА "ШИШАРКА"....САМО ЧИСТЧКИТЕ ШЕ ОСТАНАТ...
Анонимен
на 17.11.2022 г.
НА ГРАДСКИО ТРАНСПОРТ ГУМИТЕ СА НА МЯСТОТО СИ!
Rodi80
на 17.11.2022 г.
Отдавна се Знае че в Цветния Много Наркомани пипат по Коли.
Фадромата
на 17.11.2022 г.
Добре че е така ,пак бива ,можело е и двигателя д и свалят щеше тогава наистина да се тръшка!
Милен Попов
на 17.11.2022 г.
Добре дошла в джунглата :)
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.