Народните представители ще вземат решение за освобождаването на председателят на КПКОНПИ Антон Славчев.
За смяната на изпълняващия длъжността председател на Антикорупционната комисия са се подписали депутати от ПП-ДБ, "Възраждане" и част от разпадналата се вече "Величие".
Сред мотивите са: липсата на прозрачност в дейността, неизпълнение на съдебни решения и липса на ефективност. Предлага са Славчев да бъде сменен с Антоанета Георгиева-Цонкова.
Зареждане ...


08:37 / 19.09.2024
927






Анонимен
на 19.09.2024 г.
Тази комисия трябва да бъде закрита. Защото е съсдадена с една единствена цел: да бъде политическа бухалка.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.