В операцията "Бяло“ бяха иззети над 10 хиляди дози наркотици, като палитрата е разнообразна – марихуана, кокаин, метамфетамини и дизайнерска доза. Това каза на брифинг пред журналисти говорителят на главния прокурор Сийка Милева, съобщи репортер на Sofia24.bg. "Това са вероятно и над 10 хиляди дрогирани шофьори, които са потенциални убийци по българските пътища.“
Бяха намерени и иззети над 2700 стръка марихуана – това е една цяла гора с наркотици, допълни Милева. "По време на действията по разследването, станахме свидетели как беше задържан 17-годишен ученик, който продаваше дрога на своите съученици за 50 лв. на едно хапче. Затова сме тук с колегите от МВР, надяваме се нашата съвместна дейност да продължи, защото общият враг е престъпността и нашата отговорност е обща.“
Зареждане ...


13:14 / 09.12.2022
414




Потребител 1
на 09.12.2022 г.
А тоя дето е продал на хлапето хапчетата? Къде е? Пак по ниските нива се работи..
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.