Публикация във Фейсбук от Слави Трифонов относно позицията на ПП за повдигнатите обвинения на Прокуратурата срещу Александър Николов, бивш министър на енергетиката.
А такааа! И Кирил Петков, и "Продължаваме промяната" излязоха преди малко, след мен, в защита на Александър Николов - бивш министър на енергетиката от квотата на "Има такъв народ" (факт, който много медии удобно пропускат).
От техните думи преди малко става ясно, безапелационно, че министър Александър Николов, който е министър на "Има такъв народ", е от "добрите сили".
Аз съм лидер на партията "Има такъв народ", а министърът на енергетиката Александър Николов е мой избор и мое назначение. Значи съм постъпил правилно.
"Добър човек", от "добрите сили", е мой избор за толкова важен пост, което означава, че и аз съм "добър човек", от "добрите сили".
Почвам да се обърквам. Един ден съм "лош" и съм "мафиот", на другия ден съм "добър" и съм от "добрите сили". Кой съм аз?
Само че дали аз съм объркан или е объркан този, който ги говори тия неща?
Или по-точно така говори човек, на когото всеки ден му изнасят различни тези. Днес му изнася едно и говори едно, утре му изнася друго и говори друго.
А аз съм сигурен, че и в живота, и в политиката трябва да си принципен.
Зареждане ...


22:41 / 08.02.2023
1070



Анонимен
на 09.02.2023 г.
Никой.Ку-Куу...
БГ Фен
на 09.02.2023 г.
Ако вече възраста му се отразява на паметта. да му припомня. В близкото минало беше в авангарда на чалга и мутренската културата в БГ.Беше на погребението на Васил Илиев. Един от хитовете му е Няма Не Искам- Няма Недей, песен възхваляваща сексуалното насилие. Още какво да добавим - скучен водещ, но с добра кариера, абсолютен провал като политик.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.