Повече от 40 имота са под вода в селата Кобиляки и Легчево след проливния дъжд днес. Само за 10 минути на цело Легчево са се изсипали повече от 30 литра на квадратен метър, информира БНТ.
Прогнозата е за още интензивни валежи тази нощ, а кметовете на двете села заявиха, че техниката не стига, хората, които помагат, също.
За област Монтана е обявен жълт код.
Зареждане ...


22:18 / 06.05.2025
952






Анонимен
на 07.05.2025 г.
ще пратят Ф16 да отводнява като го оправят
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.