Сред основните им искания са поетапно преминаване от смесен към 12-часов режим на работа и превенция на агресията срещу надзирателите.
От синдиката заявиха, че са отворени за диалог с ресорното министерство и призоваха на дебат на тема сигурност и законност. Протестът им е подкрепен и от Синдикалната федерация на служителите в МВР, откъдето призоваха да се вземат незабавни мерки за нормализиране на социалния диалог, съобщава БНТ.
Зареждане ...


13:25 / 25.10.2022
364




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.