Моряците ще са в България за Великден.Това каза собственикът на кораба "Царевна" Даниел Стефанов.
По-рано стана ясно, че моряците са се евакуирали сами, защото им е писнало да чакат.
Очаквайте подробности!
Зареждане ...
Моряците ще са в България за Великден.Това каза собственикът на кораба "Царевна" Даниел Стефанов.
По-рано стана ясно, че моряците са се евакуирали сами, защото им е писнало да чакат.
Очаквайте подробности!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.