Всички сме свикнали да бъдем притеснявани от шум и ремонти, заради съседите, но нещата започват да загрубяват, когато започнем да изхвърляме храна през терасите си.
За живущите в блок 17 в столичния квартал "Манастирски ливади - изток" проблемите се задълбочават - "летящи манджи" за добро утро, красящи автомобилите им.
Информацията е от Фейсбук групата "кв.Манастирски ливади-изток", като потърпешвата уточнява, че паркомястото е платено.
По информация на Sofia24.bg случката с "летящата манджа" се повтаря всеки ден.
Зареждане ...


16:26 / 13.10.2021
805






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.