Софиянец е пребил жена си на плажа в Слънчев бряг. От ОДМВР – Бургас съобщиха, че в Районно управление – Несебър е образувано досъдебно производство срещу 25-годишен софиянец за това, че причинил лека телесна повреда на 26-годишната си съпруга в условия на домашно насилие. Нанесени са ритници в областта на краката и корема.
Агресивните действа са осъществени безпричинно и след употреба на алкохол. Жената е била бита вчера около 15.00 ч. на плажа пред бийч бар "Хиддан" в Слънчев бряг.
Софиянецът е задържан за срок до 24 часа. Работата по случая продължава.
Зареждане ...


09:19 / 17.08.2023
461






само истината
на 17.08.2023 г.
не се жени за *кака*!
Анонимен
на 17.08.2023 г.
малоумен комплексар. ангелите им слаби иначе на мускули... не си мерят силите като мъже с мъже, ама там може да бъдат набити. а пък при жените те бият. долна измет
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.