52-годишна столичанка самокатастрофира на АМ "Тракия" в посока Бургас и излезе извън пътното платно, съобщиха от полицията. На 28 октомври жената самокатострофира заради загуба на контрол, излизайки извън пътното платно, като се е блъснала в предпазната мрежа и отнесла шест бетонни колчета.
Жената е със счупено ребро и сътресение на мозъка, без опасност за живота. Тя е настанена за лечение в болница.
Зареждане ...


10:57 / 31.10.2022
187







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.