Стопанин остави кучето си да се изкъпе в едно от Седемте рилски езера. Сигналът е от зрител на БТВ.
Заради силния интерес от туристи през последните години и човешката дейност в планината, от Националния парк предупреждават, че природната забележителност е пред заплаха, а ако не се вземат спешни мерки сега, след 30 години езерата ще са замърсени и заблатени.
Поради тази причина още през лятото бяха въведени нови правила за туристите – да се използват само регламентираните пътеки и се забранява къпането в езерата, тъй като всяко влизане във водата внася хранителни вещества и спомага за развитието на нетипична растителност.
Зареждане ...


16:29 / 30.10.2022
417






Анонимен
на 31.10.2022 г.
Кучарите нямат граници пускайте им първа на кучарите
Анонимен
на 31.10.2022 г.
Къде е държавата,къде е закона....?
Анонимен
на 30.10.2022 г.
,,стопанина "заедно с тъпото си псе трябва да бъдат разстреляни
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.