Стотици шофьори са блокирани към този час на АМ "Тракия". Колоните, които са се образували от автомобили не помръдват. За това сигнализират пътуващи.
Причината са предстоящите няколко почивни дни заради Великден.
На магистралата има към този час три катастрофи в района на Вакарел.
Задръстването е в посока Пловдив. Тапата започва от 12-ти километър до около 32-ри, където е едната от катастрофите. Опашката е близо 20 километра.
Шофирайте внимателно и със съобразена скорост!
Зареждане ...


16:30 / 17.04.2025
1003






Анонимен
на 17.04.2025 г.
Кифлата пак е чатила.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.